Externí odkazy

České a slovenské webové stránky:

Arcibiskupství pražské
Asociace křesťanských sdružení mládeže
Bible21 – Překlad Bible pro 21. století online
Biblenet.cz – Online Bible (Český ekumenický překlad)
Církev.cz – Magazín o aktuálním dění v církvi
eBreviář.cz – Elektronický breviář, který je možné si stáhnout i do mobilu
Ekonomika společenství – jedná se o projekt, který sdružuje podnikatele, zaměstnance, studenty a další zájemce o ekonomiku. Snaží se prosadit myšlenku ekonomiky sloužící lidem nikoli sobeckým zájmům jednotlivců. Protože Ekonomiku společenství iniciovala Chiara Lubichová, zakladatelka papežem uznaného Hnutí fokoláre, má tato aktivita i svůj duchovní rozměr.
Fatym.com – FATYM (farní tým) je společenství katolických kněží, jáhnů a jejich dalších spolupracovníků působící v brněnské diecézi v okrese Znojmo.
Godzone.sk – Budujme generáciu ľudí, ktorým ide o Božie kráľovstvo. Víziou projektu je priniesť prebudenie, zjednotenie, motiváciu a povzbudenie. Prispejme aj týmto projektom k prebudeniu na Slovensku a v ČR. Ponúknime evanjelium a jeho posolstvo naozaj atraktívnym spôsobom.
GranoSalis.cz – Web, který nabízí možnost říci nahlas, co si myslíte. Je to místo setkávání, výměny názorů a pohledů víry, diskusí i polemik.
Iniciativa pro obnovení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí
Isidorus.net – Křesťanský portál sv. Isidora ze Sevilly
Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy v Praze
Katolík.cz
Lumen.sk – Slovenské rádio Lumen
Milujte se! – Časopis pro novou evangelizaci
Oficiální dokumenty Římské katolické církve
Rádio Vaticana CZ
Res Claritatis Monitor – Svět katolickýma očima
Signály.cz – Komunitní web pro křesťanskou mládež. Vytváříme bezpečné a důvěrné místo na internetu, kde se lidé budou rádi scházet a navzájem obohacovat. Naším cílem je podporovat mladé lidi, přispívat k jejich formaci a k setkávání v reálném světě.
Spolčo Dominika Savia – Spolčo mladých v Dolních Počernicích
Víra.cz – Víra na internetu
Vyhledávání bohoslužeb po celé ČR

Anglické webové stránky:

Benedict XVI.
Catholic.net
Catholic.org
Crossroadsinitiative.com
Newadvent.org
Saint John Paul II. national shrine

Italské webové stránky:

Agenzia fides