Letní setkání mládeže v Jitravě

24.08.2015-29.08.2015
Celý den

kategorie

Letošní farní pobyt dětí a mládeže se uskuteční na oblíbené faře v Jítravě v Lužických horách (změna). Bližší informace najdete v příloze.

Cena tábora je 1800 Kč.

Informace o táboře 2015
Název: Informace o táboře 2015 (187 clicks)
Titulek:
Filename: Informace-o-tabore-2015.pdf
Velikost: 223 kB
Přihláška ve formátu Word
Název: letni_setkani_mladeze_2015_prihlaska (188 clicks)
Titulek:
Filename: letni_setkani_mladeze_2015_prihlaska.doc
Velikost: 72 kB

Uložit do Outlooku (.ics)
Příspěvek byl publikován v rubrice Farní události a jeho autorem je Vojtěch Dědek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “Letní setkání mládeže v Jitravě

1. Dobrý den ,
    Dne 12.7. 2015 jsem přihlásil na farní tábor Petra Musila,nar. 22.12.2007, který je v pěstounské péči paní Marie Očenáškové. Současně jsem přiložil doklad o zaplacení tábora .
    Paní Očenášková obdržela někdy před týdnem E- mail na svoji adresu ocenaskova@wkcr.cz s tím, že v příloze E- mailu měly být dispozice ohledně vybavení dětí a odjezdu. E- mail byl , jak mi volala prázdný, tedy bez avizované přílohy.Prosím tedy kohokoliv, kdo přílohu obdržel, aby jí poslal pí Očenáškové : ocenaskova@wkcr.cz nebo na moji adresu, uvedenou shora.
    Předem děkuji za laskavost.
    Pavel Musi