Modlitba kněží a farnosti za úmysly věřících

Kněží chtějí sloužit lidem a modlitba je vždy dobrou službou. I kněží ve farnosti Kyje a Černý Most rádi připojí Váš úmysl do svých modliteb a připojí jej také k úmyslu mše svaté. Neváhejte se tedy obracet na Vašeho kněze. V naší farnosti prosíme úmysly, zejména ty naléhavé, pomocí SMS na číslo duchovního správce naší farnosti, P. Edwarda Walczyka na tel. +420 777 136 282.

Vaše úmysly samozřejmě nejsou zveřejněny.

2 komentáře u “Modlitba kněží a farnosti za úmysly věřících

1. Prosím o modlitbu za mou celou rodinu, která se potýká ve velmi těžké duchovní krizi, aby Pán uzdravoval rány duchovní vyprahlosti Jeho sílou a slávou. Pán ať obdaří všem pokojem a láskou.

2. Prosím o modlitbu za mojí rodinu a rodinu mého bratra ktera se potýká se strastmi života Prosíme Pána Ježíše o duchovní podporu sestra Věrka