OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 33. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

21 listopadu                           Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě.

22 listopadu                           Památka sv. Cecílie, panny a mučednice

Plánovaná setkání:

4. pátek v měsíci                                výjimečně setkání u svatomartinských vina.

Nedělní setkání na faře:

3. neděle v měsíci                              čajovna a setkání manželů v Oáze od 14.00 hod.

Svatomartinská vína.

Jsou tu opět nová svatomartinská vína!!! Otevřeme a ochutnáme je společně v pátek 22.11. 2019 ve 19.30 hodin na kyjské faře. Zveme srdečně všechny farníky, ale prosíme o závazné nahlášení účasti do 20.11. smskou na tel 602956829 nebo na mail:mamka.iva@seznam.cz
Těší se na vás Iva a Pavel Radovi.

Brigáda na farní zahradě.

V sobotu 30 listopadu od 9.00 hod prosím o pomoc při hrabání listů a přípravu farní zahrady na zimu.

Plánovaná setkání:

Tento týden pastorační setkání se konají podle plánu. Výjimkou je biblická hodina, zatím přerušená kvůli nezajmu. Ve čtvrtek 14 listopadu Mše sv. v Oáze od 18.00 h.

V následujícím týdnu se budeme modlit za Vladimíra a Alžbětu Šimanovi a jejich rody, za zdraví, požehnání a zlomení rodinných kleteb.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.