OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 31 NEDĚLE V MEZIDOBÍ

4 listopadu                                                 památka sv. Karla Boromejského, biskupa.

9. listopadu                                               svátek Posvěcení lateránské baziliky

Plánovaná setkání:

Tento týden pastorační setkání se konají podle planu.

Zrušena je biblická hodina ve středu od 19.00 h.

Ve čtvrtek se nekoná Mše sv. v Oáze od 18.00 h.

Nedělní setkání na faře:
1. neděle v měsíci                                     setkání na faře u kafé a čaje.

Svatomartinská vína.

Jsou tu opět nová svatomartinská vína!!! Otevřeme a ochutnáme je společně v pátek 22.11. 2019 ve 19.30 hodin na kyjské faře. Zveme srdečně všechny farníky, ale prosíme o závazné nahlášení účasti do 20.11. smskou na tel 602956829 nebo na mail:mamka.iva@seznam.cz
Těší se na vás Iva a Pavel Radovi.

Přespávání na faře

V pátek 8 listopadu p. Denisa Ratajová a ostatní spolupracovnici připravuji na faře v Kyjích pro děti odpolední program s možnosti přespávání. Prosíme o nahlášení děti.

Tento týden se budeme modlit za Janu Hloušovu za zdraví, požehnání a zlomení rodinných kleteb, za celou rodinu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.