OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 29. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Plánovaná setkání:

Tento týden setkávání ve farnosti podle plánu. Jen v pátek začíná duchovní obnova pro ženy.

Nedělní setkání na faře:

3. neděle v měsíci                             kavárna

Výročí posvěcení kostela.

Z důvodu dnešního dne modliteb za misie, dne výročí posvěcení našeho kostela se překládá na příští neděli. Zároveň plánována přednáška se uskuteční v jinem terminu.

Slavnost Všech svatých.

1 listopadu se koná pobožnost na Kyjském hřbitově od 17.00 hod a následně slavnostní Mše sv. od 18.00 h. Odpustky je možné získávat po splnění obvyklých podmínek.

Vzpomínku na všechny věrné zemřelé se koná2 listopadu v Kyjském kostele od 9.00 hod. a to i s modlitbou svatého růžence, a v 18.00 hod. v latině za doprovodu gregoriánského zpěvu. Všichni jste srdečně zvaní.

Přespávání na faře pro děti a mládež.

8. listopadu se na všechny děti ve věku 7 – 14 let těšíme na faře v Kyjích. Čeká nás dobrodružná cesta po stopách svaté Anežky České. Budeme soutěžit, vyrábět a povídat si o době, ve které Anežka žila. Prosím zájemce, aby napsali na e-mail denda.d@volny.cz a to nejpozději do 1. listopadu. Pokud se děti budou chtít zúčastnit jen večerního programu bez přespání, je to samozřejmě také možné.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodinu Adámkovu a Sabóvu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.