28. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

15. října                                    památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky       církve

17. října                                    památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa

18. října                                    svátek sv. Lukáše, evangelisty

 

Plánovaná setkání:

Plánována setkání podle rozvrhu:, připomínám, setkání katechumenů v úterý od 19.00 hod, ve středu je biblická hodina od 19.00 h, ve čtvrtek příprava na biřmování od 19.00 hod jen setkání žen se překládá na konec měsíce kvůli duchovní obnově.

Důležité.

Příští neděle v naší farnosti slavíme den výročí posvěceni kostela. Jakožto se připravujme na 800 výročí postavení našeho kostela, na přednášku o kostele a dějinách farností je pozvány Páter Vladimír Kelnar, bývaly farář a odborník na kulturu v diecézi. Přednáška se koná na faře v Kyjích od 12.30 hod.

Nedělní setkávání

2 neděle v měsíci                              setkání farníků u čaje a kafé.

Katecheze

Výuka náboženství podle plánu, středa, čtvrtek a pátek.

 

Modlitba za rodiny

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Jirsovou, Hečkovou a celý rod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.