OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 26. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

30 září                                             památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve

1 října                                             památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve

2 října                                             památka sv. andělů strážných.

4 října                                             památka sv. Františka z Assisi.

Nedělní setkání na faře:

5. neděle v měsíci                           neděle radostí a pravdy.

Brigáda

Prosím o pomoc s natíráním zdi kolem kostela v sobotu 19.října od 9.00 hod

Poděkování,

Moc děkuji všem, kdo se podíleli na přípravě poutí do Staré Boleslaví zvlášť Marek Glas je osoba, která organizuje a koordinuje tuto krásou událost. .

První sobota v měsíci.

Příští sobotu 5 října od 9.00 h. se koná mimořádná mše sv. a následně Eucharisticky výstav, svatý růženec a meditace podle doporučení Panny Marie ve Fatimě. Srdečně zveme všechny.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Klabanovich a Čapkovich.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.