OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 21. NEDĚLE V MEZIDOBÍ Pouť sv. Bartoloměje.

28. srpna                         památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve

29. srpna                         památka umučení sv. Jana Křtitele.

Nedělní setkání na faře:

Pouť sv. Bartoloměje, všichni jste srdečně zváni.

První sobota v měsíci.

V sobotu 7 září od 9.00 h. se koná mimořádná Mše sv. a následně Eucharisticky výstav, svatý růženec a meditace podle doporučení Panny Marie ve Fatimě. Srdečně zveme.

Brigáda.

V sobotu 14 září od 9.00 hod se uskutečni brigáda na faře. Jedna se o natíraní oken a dveří. Prosíme o pomoc.

Poděkování

Mnohokrát děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu pouti sv. Bartoloměje v naší farnosti. Pán Bůh zaplať.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny: Polákovou, Šrámkovou, Joskovou a Šťastných.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.