OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 6. NEDĚLE Velikonoční

30. května                                 Slavnost Nanebevstoupení Páně,

v naší farnosti je přeložená na následující neděle.

Nedělní setkání na faře:

4. neděle v měsíci                               kafé a čaj

Svátost křtu dospělých.

Prosím zájemců o svátost křtu dospělých o kontakt na číslo 777136282, nebo osobní kontakt s farářem do 2 květná.

Výuka náboženství

Tradičně v naší farnosti výuka náboženství konči na konci květná. Připomínáme rodičům, že tento týden se konají poslední hodiny náboženství tak ve škole jak na faře a v Oáze.

Setkání manželů

Jako každou 1 neděli v měsíci se uskuteční setkání manželů. Tentokrát jako host, bude přednášet pán Martin Křiž, odborník na čínský jazyk a kulturu. Na tuto debatu jsou zváni všichni zájemci. Koná se příští neděli 2. června od 13.00 hod na faře v Kyjích.

Farní tábor

Letos farní tábor se koná v Boskově od 18 do 24 srpna. Informace je daná předem kvůli plánování dovolených.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Syrovátkovu a Tyrnerovu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.