OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 8. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Popeleční středa.

Ve středu začíná postní doba, čas přípravy na Velikonoce. Je to zároveň den přísného postu. Mše sv. od 18.00 h. v Kyjích.

Křížová cesta

Během postní doby se budeme modlit pobožnost křížové cesty – v pátek po mši svaté od 18.30 h., a v neděli přede mší svatou od 9:30 h.

Plánovaná setkání

Úterý                               setkání mládeže a Mše sv. od 18.00 hod.

1. středa v měsíci             biblická hodina od 19 h.

Středa, čtvrtek a pátek     náboženství podle plánu

Čtvrtek                            katechumeni v 19.00 hod.

Nedělní setkání na faře:

1. neděle v měsíci                     čajovna, knihovna

Konopiště.

23 března se opakuje výlet na zámek Konopiště. Zájemci, kteří se nemohli zúčastnit prvního zájezdu, jsou zváni a vítání. Prosím o přihlášku na e-mail farností. Počet určuje pořadí přihlášky.

Farní tábor.

Jako každým rokem se připravuje farní tábor, tentokrát v Bozkově od 18 do 24 srpna. Srdečně zveme děti a mládež.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Radovi, Daňkovi a za zemřelé z rodiny Louvarovy a Hrubcovy

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.