OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 3. NEDĚLE POSTNÍ

25 března              Slavnost Zvěstování Páně.

Nedělní setkání na faře:

4. neděle v měsíci                               setkání farníků

Plánovaná setkání

Středa, čtvrtek a pátek               náboženství podle plánu

Čtvrtek                                      katechumeni v 19.00 hod.

Úklid kostele.

Prosím o pomoc s úklidem kostela každý pátek po bohoslužbách. Protože zájemci moc nejsou, prosím o zapojování se rodin přihlášených k modlitbě v týdnu. Děkuji mnoho krát.

Brigáda.

Prosím o pomoc 30 března s práci na farní zahradě a kolem kostela. Brigáda začně v 9.00 h.

Křížová cesta

Během postní doby se modlíme pobožnost křížové cesty – v pátek po mši svaté a v neděli přede mší svatou od 9:30 h.

Duchovní obnova

2. dubna pater Benedikt Hudema povede duchovní obnovu naší farností. Srdečně jsou všichni zváni na Mše sv. od 18.00. Od 17.00 hod. bude přednáška pro děti a mládež a po mši sv. od 19.15 pro dospěle.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Musilovu, Daňkovu a celý rod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.