OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE Svatek Svaté Rodiny

Nedělní setkání na faře:

5. neděle v měsíci  neděle radostí a pravdy

1 ledna                            Slavnost Matky Boží Panny Marie,

2 ledna                                      památka sv. Basila Velikého a Řehoře Nadzemského, biskupů a učitelů církve.

31. 12 památka sv. Silvestra

17.00 h. Mše. sv. s výstavem Nejsvětější Svátosti, a s poděkováním za uplynulý rok.

Koledníci a vedoucí pro Tříkrálovou sbírku 2018

Od 1. do 7. ledna proběhne v Praze Tříkrálová sbírka. Prosíme děti a dospělé o pomoc při koledování. Prosíme zájemce, aby se co nejdříve přihlásili pí Kateřině Chvátalové.

Slavnost Matky Boži Panny Marie

Slavnost Matky Boži Panny Marie 1. ledna. Mše sv. podle nedělního pořádku

v 10, 11.30 a 18 h.

První sobota v měsíci

Příští sobotu od 9.00 h. se koná Mše sv. a následně Eucharisticky výstav, svatý růženec a meditace podle doporučení Panny Marie ve Fatimě. Srdečně zveme všechny.

Koncert koled

V sobotu 5 ledna od 17.00 hod. v kostele sv. Bartoloměje v Kyjích se koná výjimečný koncert koled. Jste srdečně zváni.

Farní ples.

Prosíme o dárky do tomboly na farní ples, stačí je přinést do farní kanceláře.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodinu Chalupovu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.