OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 3. NEDĚLE ADVENTNÍ

Plánovaná setkání:

Tento týden se ruší náboženství, setkání mužů a biblická hodina.

Pozvánka na adventní přípravu.

V sobotu 22 prosince od 19.00 h. v kostele se uskuteční meditační večer s hudbou. Všichni jsou srdečně zváni.

Nedělní setkání na faře:

3. neděle v měsíci                           setkání u kafé a čaje.

Důležité.

V Pátek se Mše sv. posouvá na 15.00 hod kvůli setkání u jesliček. Nekoná se také setkání mužů.

Živy betlém.

Ve pátek 21.12.2018 od 17:00 hod. – půjdeme společně s pastýři za betlémskou hvězdou k jesličkám. Zahájeni u hlídaného parkoviště pod zastávkou Doležalova.

Roráty

Během adventu jsou v naší farnosti každou sobotu od 7 h rorátní Mše svaté k oslavě Panny Marie. Pokračováním ranní modlitby je snídaně na faře.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Víškovu, Spáčilovu, Ageiwovu a Koubkovu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.