OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 2. NEDĚLE ADVENTNÍ

13. prosince                              památka sv. Lucie, panny a mučedníci.

14. prosince                              památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve.

Plánovaná setkání:
3. pátek v měsíci                               setkání žen od 19 h

Nedělní setkání na faře:

2. neděle v měsíci                             setkání farníků.

Živy betlém.

V pátek 21.12.2016 od 17:00 hod. – půjdeme společně s pastýři za betlémskou hvězdou k jesličkám. Zahájeni u hlídaného parkoviště pod zastávkou Doležalova.

Roráty

Během adventu jsou v naší farnosti každou sobotu od 7 h rorátní mše svaté k oslavě Panny Marie. Pokračováním ranní modlitby je snídaně na faře.

Debata ve farnosti

V neděli 16 prosince od 13.00 hod v prostorách fary se uskuteční debata na téma Istambulské úmluvy. Jde o pozvání členů naši farnosti. Zváni jsou všichni, kdo mají zájem o aktivní debatu nad otázkami dnešní doby.

V následujícím týdnu se budeme modlit za Anežku a Štěpána Tvarohovi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.