OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 33. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

21 listopadu                           Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě.

22 listopadu                           Památka sv. Cecílie, panny a mučednice

24 listopadu                            Památka sv. Ondřeje Dung-Laca kněze a druhů mučedníků.

Plánovaná setkání:

4. pátek v měsíci                                výjimečně setkání u svatomartinských vina.

Nedělní setkání na faře:

3. neděle v měsíci                              čajovna

Brigáda Na farní zahradě.

Příští sobotu od 11.00 prosím o pomoc při hrabání listy na farní zahradě. Výjimečně začněme v 11.00 hod. Děkuji za přítomnost.

Plánovaná setkání:

Tento týden pastorační setkání se konají podle plánu. Biblická hodina ve středu od 19.00 h. Ve čtvrtek 16 listopadu Mše sv. v Oáze od 18.00 h.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodinu Walczyk a ten cely rod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.