OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 30. NEDĚLE V MEZIDOBÍ Slavnost VÝROČÍ POSVĚCENÍ KOSTELA

18.00 slavnostní mše sv. v kostele v Kyjích

Pátek 2 listopadu

VZPOMÍNKA VŠECH VĚRNÝCH ZEMŘELÝCH

Slavnostní Mše sváta v Kyjích od 18.00 h. za doprovodu gregoriánského zpěvu za všechny zemřelé choralisty od sv. Vojtěcha.

3 listopadu

První sobota v měsíci, už tradičně mše sv. v 9.00 h, následně svatý růženec a meditace za odčinění hříchů našich i celého světa podle doporučení Panny Marie.

Nedělní setkání na faře:

4. neděle v měsíci                                          kafé a čaj.

Pastorační sekání

Pastorační setkávání tento týden podle rozvrhu.

Setkání manželů s malými dětmi.

Příští neděle je první neděle v měsíci a proto moc zveme manželské páry i s malými dětmi na setkání od 14.00 h v Oáze v ulici Maňákové na Černým mostě.

Brigáda

V sobotu 03.11 od 11.00 h konečně po dlouhé době se uskuteční farní brigáda na úklid fary, farní zahrady a listí kolem kostela. Děkují.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Žižkovu a Michlovu

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.