OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE Slavnost Nejsvětější Trojce

30. května                                                     Památka sv. Zdislavy.

1 června                                              památka sv. Justina, mučedníka.

Plánovaná setkání:

Setkání pastorační rady v pátek od 19.15 h.

Nedělní setkání na faře:

4. neděle v měsíci                               setkání na faře s hrníčkem čaje a panem Biskupem Zdenkem Wasserbauerem.

Slavnost Těla a Krve Páně.

Slavnost Těla a Krve Páně v naší farnosti se překládá na příští neděli. Slavnostní průvod se koná na hlavní mši sv. od 10.00 h.

Ve čtvrtek jsme zváni na Slavnost do katedrály od 17.00 h.

Farní tábor

Letos farní tábor v naší farnosti se koná ve Špindlerovým mlýně od 19 do 25 srpna. Informace je daná předem kvůli plánování dovolených.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodinu Kimlovu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.