10 Neděle v mezidobí. Ohlášky farnost Kyje

1. neděle v měsíci                               káva a čaj

11 června              památka sv. Barnabáše, apoštola

Primice ve farnosti

Příští neděli mši svatou od 10.00 hod bude celebrovat páter Radek Banaś, novokněz s Polska. Na závěr mši udělí slavnostního požehnání.

Letní farní tábor

Jako každoročně zveme na letní soustředění dětí a mládeže, které se uskuteční v termínu od 14. 8. do 20. 8. v krásném prostředí Krkonoš, v Bozkově. Prosím o vyplnění přihlášek a kontaktování paní Renatu Polákovou.

Setkání novo biřmovaných a mládeže.

Setkání novo biřmovaných a mládeže v úterý od 18.00 hod na faře v Kyjích.

Noc kostelů

Noc kostelů ve farnosti sv. Bartoloměje v Kyjích.

18.00 hod.       Slavnostní Mše sv.

19.00 hod.       Koncert duchovních písni. Účinkuje farní sboru pod vedením Renaty Polákové.

20.00 hod        Prohlídka kostela s historickým výkladem. Provádí pan Jiří Hoffer.

21.00 hod.       Prezentace farností a její činnosti.

21.30 hod.       Soukromá prohlídka kostela a čas k tiché meditaci.

22.15 hod.       Závěrečný koncert.

Účinkuji:        pan Ada Melichar-varhany

pan Vladimir Jelen-zpěv.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Syrovátkovi, Tyrnerovi a Vasileski.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.