Den Milosrdenství

Kliknutím přejdete na fotogalerii

Kliknutím přejdete na fotogalerii

V neděli Božího Milosrdenství, 3. dubna proběhla na sídlišti na Černém Mostě mimořádná událost, kdy jsme tento svátek oslavili výroční mší svatou pod širým nebem. Letos byla tato akce mimořádná v tom, že věřící i kolemjdoucí mohli projít Bránou Milosrdenství, která v tomto roce přináší lidem dotek Boží lásky a na tomto místě byla na tento den otevřena. To vše za celebrování pražského arcibiskupa kardinála Dominika Duky a řady kněží.
Na konci mše svaté jsme si mohli užít autorskou skladbu Jaroslava Svěceného v jeho vlastním podání. Po mši a agapé následoval koncert mladých křesťanských rockerů.

Na místě, kde se konala mše svatá je položen základní kámen budoucího kostela a komunitního centra Božího Milosrdenství, které zde farnost v Kyjích a na Černém Mostě hodlá vybudovat.

Komentáře nejsou povoleny.