OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 4. NEDĚLE ADVENTNÍ

Nedělní setkání na faře: 3. neděle v měsíci                         setkání u kafé.

Živy betlém

Dnes 20 prosince se uskuteční živy betlém na Černý mostě. Děti s lucerničkami a dospěli jsou už dnes vítaní. Půjdeme průvodem jako každý rok od zastávky Doležalova směrem k Dolním Počernicím. Začátek v 17.00 h.

Farní ples

Už od dneška je možné si koupit lístky na farní ples který se uskuteční 23 ledna. Prodává rodina Vlčkových.

Koledníci a vedoucí pro Tříkrálovou sbírku 2013

Od 3. do 11. ledna proběhne v Praze Tříkrálová sbírka. Prosíme děti a dospělé o pomoc při koledování. Prosíme zájemce, aby se co nejdříve přihlásili u Ondřeje Weigrichta.

Úklid

Úklid a výzdoba kostela na vánoční svátky se uskutečni ve středu od 19.00 hod. Děkujeme za pomoc.

V následujícím týdnu se budeme modlit za Anežku a Štěpána Tvarohových .

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.