OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 12. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

 

24 . června                            Slavnost Narození sv. Jana Křtitele

Nedělní setkání na faře:

3. neděle v měsíci                             čajovna, knihovna.

 Setkání zájemců svátostí biřmování.

Ve čtvrtek 18 června od 19.00 hod. v Kyjích se uskuteční setkání zájemců o svátost biřmování, kteří  nedorazili naposledy.  Je to poslední možnost se přihlásit. Připomínám, že jedna se o každého pokřtěného katolíka staršího 15 let.

Brigáda

V sobotu 27 června od 9:00 h se uskutečni brigáda na farní zahradě. Jedna se o úklid kolem kostela a na zahradě ale také o zajištění sklípku před prosakování vodou. Každé množství rukou k prací je vítána.

 Modlitba za rodiny

V následujícím týdnu se budeme modlit za Vlčkovu, Winklerovu a celý jejich rod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.