Pozvánky na červenec a srpen 2014

Milí přátelé farnosti Kyje a Černý Most,

posíláme pravidelný souhrn událostí ve farnosti na letní prázdniny 2014. Všechna pravidelná setkání o prázdninách odpadají, s výjimkou setkání mužů, které se během prázdnin posouvá z 3. pátku v měsíci na 3. úterý v měsíci od 18 hodin. Už jsou zveřejněny podrobné informace k letnímu farnímu soustředění dětí a mládeže – věnujte jim pozornost, stále můžete své dítě přihlásit.

O víkendu 23.-24. srpna nás samozřejmě čeká naše každoroční svatobartolomějská pouť.

Všechny bohoslužby se konají v obvyklých termínech.

Redakce farnostkyje.cz

18.08.2019-24.08.2019 Celý den Letní setkání mládeže farnosti v Bozkově
Zveme vás na další ročník letního setkání dětí a mládeže. Bude se tentokrát pro změnu opět konat v Bozkově v Jizerských horách...
fara Bozkov

Komentáře nejsou povoleny.