Pozvánky na květen 2014

Milí přátelé farnosti Kyje a Černý Most,

posíláme pravidelný souhrn událostí ve farnosti na měsíc květen 2014. V tomto období chceme upozornit na pravidelné májové pobožnosti (každou neděli po mši sv. jdeme průvodem na farní zahradu a modlíme se před sochou Panny Marie). Další dominantní událostí je Staročeský jarmark (podrobný program najdete v pozvánce rozkliknutím nadpisu) a již v předstihu upozorňujeme také na dětský den na kyjské faře v neděli 1. června.

Redakce farnostkyje.cz

18.08.2019-24.08.2019 Celý den Letní setkání mládeže farnosti v Bozkově
Zveme vás na další ročník letního setkání dětí a mládeže. Bude se tentokrát pro změnu opět konat v Bozkově v Jizerských horách...
fara Bozkov
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Vojtěch Dědek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.