OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

Mše sv. zítra v pátek 30 květná je zrušená

Pondělí 26.05                                   památka sv. Filipa Neriho, kněze

Čtvrtek 29.05                                            slavnost Nanebevstoupení Páně, v naší farností přeložená na příští neděli

Pátek 30.05                                      památka sv. Zdislavy

Sobota 31.05                                    svátek Navštívení Panny Marie

Nedělní setkání na faře:

4. neděle v měsíci                                      káva a čaj

Vikariátní pouť do kostela sv. Antonína v Holešovicích.

V sobotu 7. 6 se uskuteční pouť u příležitosti 100 výročí posvěceni kostel sv. Antonína v Holešovicích. Program je na plakátu.

Dětský den 1 června na farní zahradě.

V neděli 1 června od 14 hod. na farní zahradě se koná dětský den. Jste srdečně zváni.

Noc kostelů

Srdečně děkuji za organizace a účast na noci kostelů v naší farnosti.

Brigáda

V sobotu 31.05 od 10.00 se koná brigáda na naší farní zahradě. Potřebujeme trochu pečovat o rostliny a rajčata.  Prosím přijďte pomocí.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodinu Šmídovou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.