Pozvánky na duben 2014

Milí přátelé farnosti Kyje a Černý Most,

posíláme pravidelný souhrn událostí ve farnosti na měsíc duben 2014, který sice už dávno odstartoval, ale aspoň máme seznam událostí kompletní.

Seznam akcí je významně obohacen závěrem postní doby a nadcházejícími Velikonocemi.

  • V průběhu postní doby se před každou ranní nedělní mší svatou koná od 9:30 křížová cesta, taktéž i v pátek po mši svaté, obojí v kostele sv. Bartoloměje. Na plán dalších akcí nemá tato skutečnost vliv.
  • Chtěli bychom dále upozornit na pouť k Božímu milosrdenství 27.4. – je to velké setkání pod širým nebem, kdy budeme uprostřed sídliště spolu s biskupem Karlem Herbstem slavit mši svatou v den, kdy bude svatořečen papež Jan XXIII. a Jan Pavel II. Pro nás je to významná šance vyjít a veřejně vyznat naši víru. Místo, kde se událost odehraje, je zároveň Božímu milosrdenství zasvěceno a zde má v budoucnu vzniknout i nová svatyně. Podrobnosti o akci naleznete jednak v pozvánce, ale také v dubnovém čísle Natanaela v rozhovoru s Otcem Edwardem Walczykem. Určitě přijďte a nenechte si ujít tuto příležitost.
  • Na začátku května (10.5.) nás čeká další významná událost, staročeský jarmark v Kyjích. Podrobnější pozvánka bude zveřejněna na farním webu a v květnovém e-mailovém oběžníku, už teď si rezervujte toto odpoledne volné na návštěvu s vůní tradice a pospolitosti.

Redakce farnostkyje.cz

Komentáře nejsou povoleny.