Karneval na faře pro malé, velké i květinové děti

Kliknutím přejdete na fotoalbum

Kliknutím přejdete na fotoalbum

Sobotní odpoledne 1.3.2014 patřilo dětem. Na Kyjské faře se sešlo bezmála 50 dětí s rodiči, mezi kterými se našlo spoustu krásných, nápaditých a roztomilých masek.

Děti měly moc krásné masky a zapojili se i někteří rodiče. Po celou dobu nechybělo malé občerstvení a hudba. Bylo zde mnoho soutěží, za které děti dostávaly odměny.

Při vyhlášení soutěže o nejlepší masku měla porota velké dilema. Výhercem se nakonec stala Elizabeth Zemanová v masce neandrtálce. Výhru si odnášeli všichni, kteří měli odvahu se předvést a ukázat. Pro děti byl připraven pestrý program plný her, odměn a bohatá tombola.

Zábava pro dospělé navazovala po dětském karnevalu a pokračovala ve veselém duchu do pozdních nočních hodin.

Rádi bychom tímto poděkovali panu faráři Edwardovi Walczykovi, Simoně a Jaromírovi Kijonkovým, za Farní charitu Prahy 14 paní Kateřině Brandýské, Zuzaně Šmídové, Šárce Michálkové, dobrovolníkům Veronice Zemanové a Sabině Signorelli, za zprostředkování hudby panu Janovi Vaňkovi, dále panu Tomáši Velíkovi a Mirkovi Valčíkovi za pomoc při přípravě a také všem ostatním, kteří se této akce zúčastnili a pomáhali s její realizací.

Komentáře nejsou povoleny.