Pozvánky na březen 2014

Milí přátelé farnosti Kyje a Černý Most,

posíláme pravidelný souhrn událostí ve farnosti na měsíc březen 2014.

V březnu není plánováná žádná nepravidelná akce, ale chtěli bychom upozornit na následující:

• V průběhu postní doby se před každou ranní nedělní mší svatou koná od 9:30 křížová cesta, taktéž i v pátek po mši svaté, obojí v kostele sv. Bartolomějě. Na plán dalších akcí nemá tato skutečnost vliv.
  • Pravidelné setkání mládeže bude již 2x měsíčně, a sice 2. a 4. pátek od 19 hodin na faře.
  • V pozvánkách se objevila červnová pouť do Italských měst Řím, Orvietto, a Assisi, detaily najdete při rozkliknutí pozvánky. Důležité je, že přihlášku musí zájemci podat urychleně, a to již do 15. března.

Redakce farnostkyje.cz

18.08.2019-24.08.2019 Celý den Letní setkání mládeže farnosti v Bozkově
Zveme vás na další ročník letního setkání dětí a mládeže. Bude se tentokrát pro změnu opět konat v Bozkově v Jizerských horách...
fara Bozkov