Pozvánky na leden 2014

Milí přátelé farnosti Kyje a Černý Most,

tento e-mail je Vám zaslán na základě registrace na farním webu nebo na papíře v Katolické Oáze a obsahuje první, trochu ještě “cvičný” a zároveň seznamovací obsah. Takovýto seznam akcí na nastávající měsíc budete dostávat jednou měsíčně, stejně tak elektronické vydání Natanaela. Jednou týdně dostanete farní ohlášky a dle potřeby budeme touto cestou rozesílat i důležité informace v případě změn v konání farních akcí, tak abyste se o tom včas dozvěděli. Je možné, že časem přidáme možnost odběru dalších informací.

Pokud by Vám takto sestavený obsah komunikace připadal příliš “dotěrný”, nebo chcete odebírat jen některé z výše uvedených informací, můžete si odběr kdykoli přenastavit nebo zrušit po kliknutí na odkaz v zápatí této zprávy. Jakýkoli technický dotaz můžete poslat  odpovědí na tuto zprávu, pokusíme se v rozumné době odpovědět.

Přejeme všechno dobré do Nového roku.

Redakce farnostkyje.cz

 

Komentáře nejsou povoleny.