Jak živý byl Betlém na Černém Mostě 2013

Klikuntím zobrazíte celé fotoalbum

Ježíšek v jesličkách kliknutím na obrázek přejdete do fotoalba

Slíbil jsem, že napíšu zprávu o průběhu nedávno proběhlého živého betlému a teď toho trochu lituji. Lépe se píše o tom co se nepovedlo, o smolných situacích, které se s odstupem stávají komickými. Tentokrát se to však prostě… povedlo.

To nechválím vlastní dílo, ale přišlo by mi nefér, poté, co jsem si vylil srdce po poslední betlémské blamáži, vyjmenovávat těch pár nedostatků, o nichž vím stejně nejspíš jen já. Přálo nám počasí, přišla spousta lidí, technika fungovala, ohlasy jsou hezké…  Se svým vrozeným pesimismem jsem až do samého závěru očekával nějaký problém. Nic nepředvídaného (ani předvídaného) se nestalo… Děkuji za to Pánu i všem těm, kteří ochotně pomáhali jak s přípravami, tak se samotným průběhem. Navíc jsem si uvědomil, jak skvělí lidé v naší farnosti jsou. Jsem rád, že jsem to zjistil, jsem rád, že do této farnosti patřím. Děkuji všem.

V. Jelen

Všechny články o živém Betlému na Černém Mostě: