Návštěva biskupů z Ugandy a Indie v naší farnosti u příležitosti 450 let obnovení Pražské arcidiecéze

13.5.2012

V neděli 13. května 2012 se v naší farnosti sloužila neobvyklá bohoslužba. Tedy, každá mše svatá je zpřítomněním Ježíšovy nejsvětější kalvárské oběti, ale výjimečná byla v tom, že ji sloužili ugandský arcibiskup Cyprian Kizito Lwanga (hlavní celebrant), indický arcibiskup Bernard Blasius Moras, sekretář ugandského arcibiskupa, P. Vincent Mulamba,  a náš P. Edward Walczyk. Po mši svaté následovalo společné pohoštění na faře a oba biskupové byli dotazováni na situaci věřících ve svých zemích.

Odkaz

Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie, Sildenafil ranbaxy a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.