SKAM 2012

Setkání křesťanské aktivní mládeže v Kyjích (pátek 22.6.) a v Dolních Počernicích (sobota 23.6.)

Jak již je téměř tradicí, také letos se uskuteční v sousední farnosti v Dolních Počernicích SKAM (Setkání Křesťanské Aktivní Mládeže), které bude probíhat celou sobotu 23. 6. 2012.  

 

Většinou se sjíždí kolem 150 mladých lidí, kteří se utkají ve třech velkých sportovních turnajích – ve volejbalu, ve fotbalu či ve florbalu. Tento rok nově zařadíme i turnaj v ringu. Družstvo, které vyhraje, si z každého sportu odnese putovní pohár!

 

Na závěr celého dne se koná bohoslužba, kdy probíhá slavnostní vyhlášení výsledků a předávání cen.

 

Tento již 7. ročník přináší velkou novinku. V předvečer SKAMu se uskuteční hudební minifestival SKAMfest, kde budou hrát křesťanské kapely z Čech i ze Slovenska: kapela W.x.P. ze Sebranic, Proti proudu 30 z České Lípy, slovenská kapela N.D.E. a na závěr kapela F.B.I. s Richardem Čanakym také ze Slovenska.

 

Protože chceme podpořit přátelské vztahy se sousedními farnostmi, zapojili se někteří z naší farnosti do organizace celé akce. Tedy část akce proběhne v Dolních Počenicích a část u nás v Kyjích, a to konkrétně páteční koncert, který se bude konat 22. 6. 2012 na farní zahradě v Kyjích od 18:00 do 22:00 hod..

 

Přijďte, jste srdečně zváni!

 

Podrobnější info na stránkách SKAMu: http://www.iskam.cz

 

Těšíme se na Vás 

 

Anežka a Terka Havránkovy, Michal Pleško, Marie, Bóďa a František Jakubcovi

Komentáře nejsou povoleny.