FARNÍ ČASOPIS NATANAEL CHCE POSÍLIT TÝM!

Nabízíme všem čtenářům možnost účastnit se – ať už pravidelně nebo nepravidelně – života tohoto časopisu.

S koncem loňského roku pro své pracovní vytížení vystoupil z autorského kruhu časopisu Natanael Viktor Mach a v lednu také Petr Střešňák. Oba dlouhodobě spolupracovali a psali do časopisu příspěvky, Petr dělával korekturu a editaci. Touto cestou oběma velice děkuji za všechnu práci, kterou pro časopis odvedli. Hoši, díky! 

 Ve stálém autorském týmu jsme tak kromě Lucie Zemanové (jež dodává informace o Farní charitě) a Pavla Fialy (grafika), zůstali čtyři: Tomáš Velík, Petr Macháček, Jiří Höfer a já. Časopis Natanael je jakýmsi tiskovým zrcadlem toho, že farnost je živá. Nabízíme všem čtenářům možnost účastnit se – ať už pravidelně nebo nepravidelně – života tohoto časopisu.

Máte-li chuť a nápady, přijďte mezi nás. Oslovit nás můžete každou neděli osobně (Petra Macháčka v OAZE na Černém Mostě; mne nebo Jiřího Höfera nebo Tomáše Velíka u sv. Bartoloměje v Kyjích)  nebo po e-mailu: natanaelnb@seznam.cz nebo na mobil. tel.: 724 519 335.

  Předem všem děkuji za podporu farního časopisu.

  Marta Höferová 

Komentáře nejsou povoleny.