Tříkrálová sbírka 2012

Poděkování tříkrálovým koledníkům a všem podporovatelům této charitativní akce.

Milí “Tři králové”, milí koledníci Tříkrálové sbírky,

 

ačkoliv kasičky jsou teprve několik hodin odevzdané a výsledky budou známy až koncem příštího týdne, již nyní Vám všem chci mnohokráte poděkovat za Vaši účast a podporu.

 

Vím, že to není snadné setkávat se s neochotou a někdy až s nepříjemným chováním lidí kolem. Stejně tak ale věřím, že máte radost, že jste tyto a další překážky zdolali. Doufám, že jste při koledování potkali také lidi, kteří se na Vás laskavě usmáli a na koledování budete mít i příjemné vzpomínky…

 

(Více o zážitcích z tříkrálového koledování v únorovém Natanaelovi.) 

 

Speciální díky patří: Máše, Elišce a Martínce Weigrichtové, Nikolce Vlčkové, Matějovi, Jonášovi a Majdě Vondrové, Věrce a Jendovi Machancovi, Toníku Ďoubalovi, Heleně Janíčkové, Pétě Kubasové, Zuzaně Jelenové, Helence Rošické, Tomáši Velíkovi, Martinu Baitlerovi a Radku Svobodovi. Díky samozřejmě patří i Vám rodičům malých koledníků a všem podporovatelům Charity. 

 

Děkuji Vám všem a těším se na Vás v blízké době při společném setkání.

Lucie Zemanová, Farní charita Kyje-Černý Most

e-mail: charita-kyje-cm@centrum.cz

http://charitakyje.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Farní charita, Reportáže a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.