Pomozte i Vy s přípravou tradičního Živého Betléma!

Jednou z mála možností, jak nenásilně oslovit nevěřící spoluobčany a přiblížit jim pohled na křesťanské hodnoty, je pořádání veřejně přístupných akcí.  Mezi ně patří právě i živý betlém, který letos v předvánočním období připravujeme na sídlišti již potřetí. Jedná se však o organizačně poměrně náročnou akci. Obracíme se proto na vás se žádostí o pomoc.
Budeme velmi vděční všem, kteří se jakýmkoli způsobem zapojí. Uvítáme pomoc při pečení perníkových betlémských hvězd, při stavbě betlémské chýše, úpravě kostýmů, zajištěním betlémského světla a také technickým zabezpečením přímo při akci (založení a uhašení ohňů, příprava mobilního podia, osvětlování a ozvučování hraných scének, nalévání čaje a mnoho dalšího).
Pokud budete moci a chtít pomoci, prosím napište na sebe kontakt a způsob pomoci.

Za organizátory Vladimír Jelen

776 258 268 vladimirjelen@seznam.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Pozvánky, Život ve farnosti a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.