Karneval na faře 2008

Díky Janě Höferové si můžeme opět připomenout některé momenty prvního farního karnevalu a ještě jednou s úžasem pozorovat nápadité masky všech účastníků. Karneval na faře proběhl dne 26. ledna 2008 a zúčastnili se jej farníci z oblasti Kyjí i Černého Mostu. Vzhledem k tomu, že na mše do Galerie14 chodí jiní lidé než na mše do kostela sv. Bartoloměje v Kyjích, je takováto událost skvělým a navíc i zábavným prostředkem k seznámení.

Prezentace o karnevalu – načtení a stažení může trvat až několik minut – v závislosti na rychlosti Vašeho internetového připojení. Přesto však její shlédnutí a připomenutí si tak veselých chvil za to určitě stojí!!!

Pro ty z Vás, kteří si chtějí karneval připomenout úplně, slouží následující odkazy:

Fotek bylo spooousta a sami se o tom můžete přesvědčit hned v albu 1 nebo albu 2. Obě jmenovaná alba jsou součástí širší fotogalerie, v níž lze najít starší fotky nebo i fotky z jiných akcí farnosti.

Je libo reportáž od karnevalové “kočičky” Marie Weigrichtové? Nebo snad jinou reportáž od karnevalové “upírky” Daniely Mayové? Vše zde máme k dispozici !!!

Budeme doufat, že letošní karneval byl jen začátkem nové tradice :-)

 

 

Komentáře nejsou povoleny.