Návrhy loga farnosti

11.6.2008

Konečně se sešlo několik návrhů loga farnosti. Většinu "alternativních" návrhů je spíše potřeba brát jako ideový záměr, ale pokud se budou líbit, lze je profesionálně rozpracovat. K hodnocení návrhů loga bude založena anketa.

11.6.2008

Konečně se sešlo několik návrhů loga farnosti. Děkujeme za všechny dodané návrhy! Většinu "alternativních" návrhů je spíše potřeba brát jako ideový záměr, ale pokud se budou líbit, lze je profesionálně rozpracovat. K hodnocení návrhů loga bude založena anketa.

 

Během měsíce jsme dostali návrhy ze čtyř zdrojů.

Oficiální návrh (OF) s dominujícím "vlajícím" křížem má několik variant, pochází z ruky profesionálního designera a na faře je možné vidět i trička s tímto návrhem. Tvar kříže zde použitý se už nyní objevuje na některých oficiálních dokumentech farnosti, ale našlo se také několik hlasitých kritiků právě tohoto kříže, i z tohoto důvodu jsme chtěli nechat také další zájamce přidat své vlastní návrhy.

 

První, bleskově dodaný konkurenční návrh (JP) s rybou jako starodávným křesťanským symbolem vzešel od Jirky Pecky – původně neobsahoval zmínku o Černém Mostě, na moji prosbu byl Černý Most doplněn.

 

Druhý, velmi pečlivě ručně vytvořený návrh (LR) dodala Lia Radová.

 

Třetí konkurenční návrh (VD) jsem si dovolil vytvořit já. Zejména jsem jím chtěl připomenout, že Černý Most stále ještě do naší farnosti patří, i když toho o něm není tolik slyšet. Pokud by se někomu líbil nápad, je nezbytně nutné grafické vyladění.

 

Kliknutím na miniatury obrázků v tomto článku zobrazíte návrhy loga v plné velikosti.

 

V anketě necháme o návrzích hlasovat zhruba 3 týdny, výsledky hlasování budou vzaty v potaz, ale nerozhodnou o volbě loga. Nejvíce oceníme názory nebo náměty ke změnám v diskusním fóru. Upozorňujeme, že nám stále můžete zasílat vlastní návrhy loga.

 

Vojtěch Dědek

Příspěvek byl publikován v rubrice Farnost a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.