Volby do pastorační rady 9.3.2008

9.2.2008

Termín voleb do pastorační rady farnosti Kyje a Černý Most byl určen na neděli 9.3.2008. Zde v příloze předkládáme stanovy budoucí pastorační rady a uvádíme termíny pro přihlášení kandidátů a zveřejnění jejich seznamu.

9.2.2008

Volby do pastorační rady proběhnou v naší farnosti 9. 3. 2008. Do 20. února budu přijímat osobně nebo prostřednictvím webových stránek farnosti návrhy kandidátů, jejichž seznam bude uveřejněn od 24. února. Právo volit má každý katolík starší 15 let, příslušející do farnosti.

Právo být zvolen má každý katolík starší 18 let, který je ochoten plnit úkoly pastorační rady.

p. Edward Walczyk

 

Prosíme prostudujte níže přiložené stanovy naší budoucí pastorační rady, vydané Acribiskupstvím Pražským a dobře zvažte svoji kandidaturu.

 

Ve stanovách je uvedeno,

  • jaký je smysl pastorační rady,
  • jaké jsou úkoly a práva pastorační rady,
  • jaké je složení pastorační rady,
  • jakým způsobem je pastorační rada volena,
  • jak je zahájena činnost pastorační rady,
  • jakým způsobem pastorační rada pracuje, zasedá, rozhoduje,
  • co je to pastorační výbor a odborné komise,
  • informace o zániku členství v pastorační radě

Případné veřejné dotazy, náměty či jakékoli diskusní příspěvky k pastorační radě směřujte do diskusního fóra, ostatní dotazy přímo na p. Walczyka nebo do farní e-mailové schránky, uvedené na stránce s kontakty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Farnost a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.