Jak dopadl letošní karneval

28.1.2008

S postupující plesovou sezónou už ten lesk, tanec a parfémy začínají lidem pomalu lézt na mozek a začínají pořádat ty nejšílenější recese. Podívejte se, jakými recesemi dne 26.1.2007 praskala ve švech kyjská fara. Ve fotogalerii lze též najít první fotky, ale zcela jistě přibudou ještě další.


Než přijde znovu postní doba, uskutečnil se v naší farní rodině karneval. Karneval, maškarní bál, neboli rej masek! A byl to tedy mazec!
Naše fara se v tu ránu změnila v taneční sál, kde se proháněly různé překrásné masky, jako jsou nádherné víly, urozené princezny, krásní princové, některé temné potvůrky, tedy čarodějnice a upíři. Bytůstky a bytosti ze života hmyzu, statečný Artuš se svým mečem Excalibrem a kočkou Mícou. Několik sličných orientálních tanečnic, ale i netradiční, ale perfektně vyrobená mrkev karotka … A nechyběla ani nikdy nehasnoucí hvězda – Elvis Presley ! Tedy jeden kostým krásnější než druhý. Každý si dal záležet, jen co je pravda.
Dokonalý byl i program, u kterého se všichni náramně bavili. Děti soutěžily v několika disciplínách a moc se snažily i v těch nejnáročnějších, jako je zpěv, nebo recitace. Byly úžasné a tak si za to odnesly domů nějaké ceny a výhry z tomboly.
K poslechu, ale hlavně tanci nám hrál jedinečný DJ Pepino, kterému moc díky za oživení našeho programu a za to, že i přes všechny aktivity a povinnostii co má, si na nás udělal čas a přijel i s profesionální aparaturou.

S příchodem večera náš rej pokračoval a bavili se především dospělí. Bylo to opravdu neuvěřitelně povedené a Pán Bůh zaplať za to, že jsme měli zase příležitost něco společně zažít, na co budeme rádi a dlouho vzpomínat.

Daniela Mayová

Komentáře nejsou povoleny.