Farnost Kyje a Černý Most - zadání výročí k připomenutí ve farnosti

Křesťanská farnost není skupina anonymních jednotlivců, ale společenstí lidí, kteří milují stejného Boha a záleží i jednomu na druhém. Proto se chceme radovat z událostí u našich přátel ve farnosti a s nimi se chceme modlit v jejich těžkých chvílích. Tato stránka dává farníkům možnost podělit se o výročí naše a našich nejbližších, a připomenout si je s ostatními. Zadané výročí se bude po vámi určenou dobu zobrazovat na hlavní webové stránce farnosti v rubrice Připomínáme si.

Výročí nemusíte zadávat pokaždé, kdy je chcete ukazovat, stačí zadat interval ukazování. Např. pokud chcete ukazovat jen jubilea, zvolíte interval 10 let a připomenutí se opravdu objeví jednou za deset let, tedy pokud ještě tento web bude fungovat :-). Rozhodujícím údajem je datum události, které se nezobrazí, ale od něj se počítá uplynulá doba. Dále zadáte typ události výběrem buď z předvolených událostí nebo lze zadat vlastní text. Událost se zobrazuje typicky 7 dní před výročím a 2 dny po výročí.

Pro zadání výročí na této stránce je nutné zadat heslo, které je zveřejňováno na mši svaté v kostele v Kyjích a na Černém Mostě. Pokud jste toto heslo zapomněli nebo máte jakékoli problémy se zadáním nebo zrušením události, pište na adresu našeho správce email správce.
Dále je nutné zadat vlastní e-mailovou adresu, podle níž je možno vyhledat vlastní zadaná výročí. Pokud budete chtít událost zrušit, na tuto adresu Vám přijde mail s odkazem na zrušení.

let

*je potřeba vyplnit